Detonic yra universalus vaistas, kurį aš rekomenduoju visiems esant dažnam
šlapinimuisi.

Aš jau nebeskaičiuojų, kiek savo pacientes esu išgydęs naudojant vaistą Detonic. Gal šimtus, tai tikrai.

Kodėl aš jį rekomenduoju? Šis vaistas yra universalus,
jis padeda, nepaisant dažnų potraukių ištuštinti šlapimo pūslę priežasties. Jis yra saugus, susideda tik iš natūralių komponentų ir todėl neturi jokių kontraindikacijos,
jis nesukelia alerginių reakcijų, neturi jokio šalutinio poveikio. Tai yra veiksmingas vaistaspriemonė. Jau po pirmojo vartojimo žmogui dingsta diskomfortas šlapimo pūslės srityje ir apsilankymas tualete suteikia visišką palengvėjimą.

Algirdas Šilaitis, nusipelnęs gydytojas, mokslinių straipsnių autorius, urologijos srities ekspertas

Algirdas
Šilaitis

Pirkėjų atsiliepimai

avatar
Ilzė Litvinavičienė
Padėj mano nuo pirmos dienos!
Niekada nebuvo problem su tuo, kad eiti į tualetą. O tada peršalau ir prasidėjo... Galėjau prasijuokti - ir atsitiktinai, atsiprašau, aptikti šlapias kelnes.
Ligoninėje man patarė Detonic.
Aš nelabai pasitikiu gydytojais ir nusprendžiau patikrinti šį vaistą pas pažįstamą vaistininkę. Na, ji pasakė, kad vaistas yra geras ir saugus. Kai paėmiau jį pašte, mano nedarbingumo atostogos jau buvo pasibaigusios
ir buvo baisu grįžti į darbą. Juk tai ne darbas, kai nuolat bėgioji į tualetą. Bet Detonic dėka viskas buvo gerai. Paaiškėjo, kad jis padeda nuo pirmojo vartojimo. Maudantys pojūčiai pilvo apačioje dingo ir į tualetą normaliai einu. Atlikau visą kursą, ir jaučiuosi puikiai.
arrow
avatar
Onutė Jonaitė
Susigrąžinau patogų
ir ramų gyvenimą
Kažkuriuo momentu pastebėjau, kad pradėjau dažnai bėgioti į tualetą. Man tai labai trukdė darbe ir namuose. Aš nuėjau pas gydytoją. Ten ilgą laiką negalėjo diagnozuoti mano problemos, pagaliau paskelbė silpnos šlapimo pūslės sindromą. Man dėl to lengviau nepasidarė. Detonic tiesiog nusipirkau pamačiusi reklamą ir esu labai patenkinta savo sprendimu. Jis padėjo man atgauti šlapimo pūslės kontrolę! Ir negana to, praėjo 2 mėnesiai, ir aš neturėjau net slogos! Jis pakėlė mano imunitetą.
arrow
avatar
Agnija Staliarienė
Labai džiaugiuosi!
Jaučiuosi daug geriau nei anksčiau!
Kai po gimdymo man prasidėjo tualetinės priklausomybės priepuoliai, iš karto nusipirkau visą krūvą vaistų. Jie padėjo minimaliai. Į tualetą bėgiojau rečiau. Bet netrukus tai pasunkėjo, man pradėjo pasireiškti tų vaistų šalutinį poveikį. Išsiganda aš nustojau juos vartoti ir vėl pradėjau dažnai bėgioti į tualetą. Atvažiavo į svečius vaikystės draugė ir mes visą vakarą praleidome virtuvėje maloniai kalbėdamosios. Ji pamatė, kad aš dažnai bėgioju į tualetą ir patarė man Detonic. Sakė, kad jis visai neturi šalutinio poveikio ir nėra ko bijoti. Taip ir atsitiko. Per vieną kursą Detonic mane sugrąžino į normalų gyvenimą ir jokio šalutinio poveikio.
arrow
avatar
Gustė Bazilienė
Greitai padeda
ir labai ilgam!
Aš vairuoju tramvajų, ir man dažnai į tualetą pageidautina, net tiesiog nerealu. Kai pastebėjau, kad ilgai negaliu išsėdėti be tualeto, nubėgau pas gydytoją. Ji apžiūrėjo mane ir pasakė, kad tai tik dėl oro. Taigi, nerado nieko rimto. Na, aš paprašiau sūnaus surasti man ką nors, kad esant drėgnam orui negalvočiau apie tualetą. Jis rado Detonic. Labai gerai, kad šis vaistas veikia iškart. Ryte jį suvartojau, nuėjau į tualetą, šlapimo pūslę ištuštinau ir viskas gerai. Jokio bėgiojimo, nieko nemaudžia pilve. Dirbi ramiai ir gyveni kaip visi kiti sveiki žmonės.
arrow
avatar
Inutė Burlienė
Aš nebebijau ilgų pasivaikščiojimų
Anksčiau dažnau būdavo, kad ateinu į tualetą, kelis lašus šlapimo ir viskas. O po dvidešimties minučių vėl tas pats. Buvau išbandžiusi visokius vaistus, net močiutės metodus, bet viską veltui. Švaistydavau pinigus ir nervus. Apie Detonic sužinojau iš gydytojo internetinės konsultacijos. Jie kainavo nebrangu. Detonic man ir padėjo. Tas nuolatinis maudžiantis pojūtis pilvo apačioje ir bėgiojimas po miesto ir biurų tualetus baigėsi nuo pirmųjų vartojimo dienų. Aš net nesitikėjau tokio efekto! Labai rekomenduoju jį visiems.
arrow
avatar
Aurelija Kapustaitė
Problema išspręsta
per vieną mėnesį!
Moterys turi tam tikras ligas, apie kurias net gėda kalbėti, net neinant pas gydytoją. Man taip buvo su šlapinimusi. Aš bėgiodavau namuose į tualetą, darbe, pakeliui į darbą ar namo. Mane ši situacija tiesiog siutino. Labai norėjau išsiaiškinti be gydytojų. Mūsų klinikoje dirba tiktai pensininkės, ką jie žino? Aš dar galiu pasitikėti savo seserimi, jai ir paskambinai, ji gyvena ir dirba toli. Ji man apie Detonic ir papasakojo. Vaistas buvo aukščiausios klasės! Per mėnesį šios problemos visiškai dingo. Net jei nervinuosi, nebėgioju į tualetą taip dažnai, kaip anksčiau.
arrow
avatar
Kotryna Protingoji
Aš dabar pagaliau
ramiai tvarkau savo reikalus
Aš dirbu dizainere. Viskas buvo gerai, iki to momento, kai kažkodėl pradėjau dažnai bėgioti į tualetą. Ir tai mane siaubingai erzindavo. Negalėjau susikaupti darbui. Vos atsiranda idėja ar įsigilinu į temą, kaip turiu eiti į tualetą. Grįšti į savo vietą - ir jau nebeprisimeni, apie ką galvojai! Klinikoje patologijų nerado, pasakė, kad tai dėl nervų. Patarė Detonic, sakė, kad tai būtent tokiems atvejams. Aš jį išbandžiau ir per dieną buvau apsilankiusi tualetą tiktai 5 kartus! O juk anksčiau buvo ir net oi 14 kartų! Dabar dirbu be problem ir ramiai.
arrow
avatar
Vanda Kriukienė
Aš ramiai važiuoju
į darbą
Iki darbo man dvi valandos. Paprastai tai normalu, tačiau jei norisi į tualetą, tai iš tikrųjų problema. Mano rytas prasideda nuo kavos, be jos negalėjau atsibusti. Bet ji yra diuretinis, šis gėrimas. Todėl, važiuodama į darbą, paskutines minutes tiesiog bėgu į biurą ir tuoj pat į tualetą. Nuotaika, taip pradėti darbo dieną, nėra itin gera. Be kavo negaliu, bet taip pat nesinori visą laiką bėgioti į tualetą. Mano problemą išsprendė Detonic. Ryte aš geriu kavą, bet taip pat ir Detonic, tada iki darbo važiuoju be rūpesčių, jokių pernelyg dažnų potraukių nebėra!
arrow
avatar
Jonė Raudonaitė
Vyras dabar patenkintas!
Nuo vaikystės dažnai bėgiodavau į tualetą. Nebuvau nukreipusi į tai dėmesio, kažkaip pripratau. Bet mano uošvei tai dar viena galimybė mane užkabinti. Ji netgi pradėjo vadino mane krūmininke, tokia ji gera. Ir vyras pradėjo jos klausytis, neva su jo žmona kažkas ne tvarkoj. Na, aš ir nusprendžiau rasti kokį nors vaistą, kad nebėginėčiau taip dažnai į tualetą. Ir radau. Tai Detonic. Dabar ištisom valandom apie tualetą nebegalvoju.
arrow

Kaip vartoti Detonic